Sponsorzy

Restauracja Gool Gorce w Nowym Targu to miejsce dobre dla spotkań nie tylko zagorzałych kibiców. Przestronne i udekorowane wnętrze oraz rozmaita, świetna kuchnia sprzyja rodzinnym obiadom, kolacjom, firmowym lunchom. To miejsce, które już od trzydziestu lat karmi głodnych Podhalan. Jedzenie to dnia kuchni polskiej, wśród nich pierogi, świeże naleśniki czy schabowy z kapustą, smakiem przypominającą tą babciną, podhalańską. To jednak także nowoczesne dania kuchni amerykańskiej, przyrządzane na szybko i smacznie. Osoby, dbające o linię, ceniące sobie zdrowe odżywanie także znajdą coś dla siebie. Oferujemy państwu wybór różnorakich sałatek oraz świeżych, kolorowych kanapek. Gorąco polecamy także naszą pizzę.

Nasza firma, poza potrawami serwowanymi na miejscu, oferuje także catering, który cieszy się wielkim zainteresowaniem. Obsługujemy konferencje, śluby, wesela. Wyjątkowo dbamy o to, by pod względem smaku imprezy były na najwyższym poziomie. Co najważniejsze – cenimy sobie indywidualne podejście do klienta, staramy się, by kontakt i współpraca przebiegała pomyślnie, bez problemów. Współpracujemy z Ośrodkiem Sportowym GORCE, gdzie klienci indywidualni, ale przede wszystkim grupy zorganizowane mogą zasmakować w daniach śniadaniowych czy obiadowych, które przyrządzane są właśnie przez nasz zespół kucharzy.


Centrum Kształcenia Kadr Sportowych posiada obecnie statut
Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli.

Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r.
Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń.ckks

Znajdziecie u naz szeroką gamę kursów i szkoleń, która ciągle się rozrasta.

Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz kursu, który by Cię zainteresował to do nas napisz.
Postaramy się zorganizować taki kurs specjalnie dla Ciebie w Twojej okolicy.

Posiadamy już swoje Oddziały Zamiejscowe w Warszawie, Białymstoku, Zamościu i Nowym Targu.

W świetle obecnych przepisów wcale nie potrzebujecie Państwo legitymacji instruktorskiej
aby pełnoprawnie pracować jako instruktor sportu dlatego nasze kursy nie są robione
dla papierka ale dla wiedzy i umiejętności.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą sie w przyszłej pracy. To nasi kursanci, którzy podejmują pracę w dyscyplinie, w której się u nas szkolili są naszą najlepszą wizytówką i rekomendacją.

Każdy z naszych pracowników, zarówno instruktorzy jak i pracownicy biurowi są to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego. Każdy uczestniczył w kilku kursach specjalizacyjnych i wyciągnęliśmy z tego wnioski jak przekazać wiedzę, która przyda się w pracy aby ukończenie naszego kursu nie było tylko wpisem w CV ale również przepustką do dumnej pracy w gronie najlepszych kadr sportu.